İletişim: 0212 221 76 27 AlmancaİngilizceTürkçe

HAFİF DEPO RAFI 8

 

Ürün kodu :

Fiyat:

Hafif rack raf sistemi ; firmaların depolarındaki ürünleri daha düzenli ,daha sağlıklı ve depolarda daha fazla alan kazandırmak için kurulan ve bir rafın  taşıma kapasitesi  500 kg geçmeyen tamamen demonte geçme tırnaklarla montajı yapılan bir raf sistemidir. 

Hafif rack sistemi  ayak travers ve raf tablasının bir arada kullanılmasıyla oluşur. HAFİF RECK ünitelerini seri olarak yan yana kurduğumuzda ortada kalan hafif rack ayağını hem sağdaki üniteye hemde soldaki üniteye kullanarak montaj yapılabilir. 

Hafif rack ayak; iki adet kutu profilin ön kısmına tırnakların geçebileceği deliklerin açılıp yine aynı iki profili yatayından çeşitli ölçülerde  başka bir profillerle kaynatarak oluşturulur.

 Hafif rack travers; 90-120-150 ve 180 cm uzunluğundaki çeşitli ebatlarda ve kalınlıklarda olan profillerin uç kısımlarına hafif yük rafıayaklara takılabilecek tırnakların kaynatılmasıyla oluşur. Traversin içine oturtmalı tabla konulacaksa traversin iç kısmına fazladan bir profil daha kaynatılarak tablanın üstüne oturtulacak zemin hazırlanmış olur. Eğer tabla üste binmeli model olacaksa traversin içine fazladan profil kaynatılmasına gerek yoktur.
 

 

Hafif rack tabla; Raf tablasının sağdan sola genişliği 30 cm uzunluğu ise hafif rack ayağın ölçüsüne eş boyutlu olmak koşuluyla değişiklik göstermektedir. Hafif rack tablası içe geçme veya dışa geçme tabla diye ikiye ayrılır. Raf tablasıyla taşıyıcı traversler bir arada kullanıldı için travers ve tablanın aynı model olup birbirine ölçü ve özellik bakımından uyumlu olması gerekmektedir.

Kategoriye bağlı diğer ürünler